Як все починалось

Історія компанії Bona Vita почалася у грудні 2010 року, коли народилась ідея створення туристичної агенції і бажання відкрити двері в світ для всіх, хто любить подорожувати! Ми з радістю розповідаємо, ділимося своїм досвідом та допомагаємо всім охочим побачити, відчути та пережити ті емоції, які пережили та відчули ми самі.

Чому ми?

ПРО АГЕНЦІЮ

Ми нашою командою менеджерів професіоналів загалом відвідали більше 70 країн світу та щороку підвищуємо свою кваліфікацію, інспектуючи різні країни, курорти та готелі.

Наші працівники

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Наталія Родічева

Директор
+38 066 713 10 21
Ольга Савченко

Менеджер
+38 067 600 01 78Вікторія Матвійчук

Менеджер
+38 066 713 10 21

Що про нас говорять

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ми з дівчиною давно мріяли відвідати Італію. Обрали саме це турагентство, так як знайомі вже користувалися їхніми послугами і були дуже задоволені. Дякуєм!


Мирон
Італія

Самостійно на сайті вибрати зовсім нескладно, але коли приїхали в офіс. Нам відповіли на всі питання і ми не пошкодували, що полетіли за рекомендацією фахівця!


Олена
Єгипет

Хочу висловити подяку за організацію нашої подорожі. Приємно мати справу з професіоналами: виповнили всі наші побажання та завжди були на зв’язку. Відтепер, якщо відпочинок, то тільки з Вами!


Іванна
Туреччина

Спасибі агенству і менеджеру Олі за прекрасний відпочинок в гарному готелі! Сьогодні тільки повернулися з Мальдів. Все дуже сподобалося. Хочемо повернутися ще і не раз!


Дарина
Мальдіви

© 2021 Розробка toursite.com.ua спеціально для Bona Vita м. Київ